SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 512-501-664           KONTAKT@TINYSTAR.PL

 

Wersje językowe
Zaloguj się
Zapomniałeś hasła? Utwórz konto
Chmura tagów

Made in Poland

1
Made in Poland

Wszystkie produkty Tiny Star powstają w Polsce i jesteśmy z tego dumni!

Jesteśmy rodzinną firmą z niewielkiej miejscowości Żaby  położonej w okolicach Warszawy. I to właśnie tu, w naszej małej manufakturze, tworzymy produkty dla Waszych maluszków.

Dajemy z siebie 100% na każdym etapie realizowania zamówień: od dostawy materiałów, poprzez wykrajanie tkanin, szycie, wykańczanie aż po składanie, etykietowanie, pakowanie i w końcu – wysyłkę do Was. Cały proces tworzenia odbywa się w naszej pracowni. Produkty, których z przyczyn technologicznych nie jesteśmy w stanie sami wykonać, zlecamy zaufanym, lokalnym przedsiębiorcom np. dziewiarni, hafciarni.

Od początku powstania pomysłu o Tiny Star wiedzieliśmy, że chcemy prowadzić nasz biznes świadomie i odpowiedzialnie. Konsekwentnie realizujemy te założenia i nie wybieramy drogi na skróty.

Made in Poland

Postawiliśmy na lokalną produkcję by móc uczestniczyć w procesie powstawania i mieć kontrolę nad jakością naszych artykułów a przy tym wspierać polską gospodarkę. Kupując produkty Tiny Star wspomagacie szereg rodzimych wytwórców: materiałów, wypełnień, opakowań, akcesoriów krawieckich, drukarni i wielu innych, polskich dostawów. Cały czas ubolewamy, że niestety nie wszystko w Polsce można wyprodukować (mamy tu na myśli materiały wafel i velvet, które są importowane), ale głęboko wierzymy, że w niedalekiej przyszłości to się zmieni.

Wzory naszych autorskich kolekcji przygotowują dla nas polscy graficy. Nie kręci nas światowy design w Polsce a polski na światowym poziomie. Stawiamy na autorskie projekty, nie kupujemy gotowców.

Materiały z naszymi nadrukami są produkowane w Polsce. W łódzkiej tkalni kupujemy tkaninę w stanie surowym tzw. surówkę, następnie w drukarni jest ona poddawana procesowi przygotowania, nanoszenia druku oraz wykańczania - zgodnie z naszymi wymaganiami. Mamy realny wpływ na jakość gotowej tkaniny, gdyż  jest ona robiona na nasze zamówienie.

Cena produktu

Ceny naszych produktów wynikają z prostych obliczeń. Skrzętnie wszystko liczymy, bo dzięki temu możemy funkcjonować, zapewniać pracownikom godną płacę i płacić podatki. Poniżej wypunktowaliśmy co, mniej więcej, składa się na ostateczną cenę produktów w naszej firmie:

- koszt materiałów potrzebnych do wytworzenia produktu (tkaniny, dodatki, metki, opakowanie)

- koszt/czas pracownika potrzebny na uszycie produktu

- stałe koszty związane z prowadzeniem przedsiębiorstwa - utrzymanie pracowni (szwalnia, biuro, magazyn), utrzymanie sklepu internetowego (wsparcie techniczne, serwery, domeny, zabezpieczenia), wynagrodzenie pracowników obsługujących zamówienia i przygotowanie wysyłek, działania marketingowe, opłaty eksploatacyjne oraz inne, trudne do skatalogowania, koszty )

- podatki (VAT 23% oraz dochodowy 19%)

- zysk firmy (dzięki któremu możemy się utrzymać, rozwijać, inwestować w nowe pomysły)

Podatki

Prowadzimy firmę w Polsce i tu płacimy podatki. Może to oczywiste, choć nie zawsze. Dla nas ważna kwestia, gdyż stanowią one ok. 30% ceny produktu. Jak łatwo przeliczyć ok. 30 zł z każdych zarobionych przez nas 100 zł trafia do budżetu państwa, a następnie do podatników w formie dróg, szkół, opieki zdrowotnej, bezpieczeństwa publicznego, ochrony środowiska, rozwoju gospodarki itp.

Pracownicy

Pracownicy w naszej firmie zatrudniani są na zasadach fair play, z uczciwym wynagrodzeniem i poczuciem realizowania ważnej misji jaką jest tworzenie wyjątkowych produktów dla najmłodszych. Doskonale wiemy, że lubiąca swoją pracę krawcowa to pięknie uszyty produkt, a rzetelna obsługa to zadowolona Mama, która ten produkt kupi.

Dbamy o środowisko

Dokładamy starań by nasza działalność była jak najmniej szkodliwa dla środowiska. Z tą myślą stosujemy szereg rozwiązań proekologicznych:

- optymalizujemy ilość odpadów i prowadzimy ich segregację;

- w naszej pracowni (obejmującej szwalnię, biuro, magazyn) używamy tylko energooszczędnego oświetlenia LED;

- ograniczamy zużycie torebek foliowych, zdecydowaną większość produktów pakujemy w ekologiczne pudełka tekturowe lub saszetki foliowe wielokrotnego użytku i zapinane na suwak;

- zamówienia wysyłamy w kartonach tekturowych, foliopaków używamy sporadycznie

Działamy charytatywnie

Chcemy dzielić się tym co mamy i wspomóc tych, którzy tego potrzebują. Gdy mamy taką możliwość wysyłamy nasze produkty do domów małego dziecka, domów samotnej matki czy fundacji prowadzących placówki opiekuńcze. Jeśli znacie organizacje, które potrzebują wsparcia, koniecznie wyślijcie do nas namiary!

Bezpieczeństwo produktów

Jesteśmy rodzicami, tak jak Wy. Bezpieczeństwo dzieci stawiamy na pierwszym miejscu. Wszystkie materiały, które stosujemy w naszych produktach  posiadają certyfikat Oeko-Tex Standard 100 w klasie I. Jest on wiodącym w świecie znakiem bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych i materiały, którym go przyznano, są wolne od substancji szkodliwych i mogą być używane już od 1. dnia życia dziecka. 

Wybierając surowce czy półprodukty nie kierujemy się ceną, a jakością i wiarygodnością dostawcy.

Tkaniny bawełniane oraz bambusowe, z nadrukami, produkowane są w polskich zakładach włókienniczych. Wykańczane są zgodnie z naszymi wytycznymi - dzięki temu mamy pewność, że są najlepszej jakości.

Nici, gumy, metki, taśmy suwakowe i suwadła, które wykorzystujemy do szycia naszych produktów – pochodzą od polskich wytwórców.

Stosujemy wypełnienia tylko I gatunku, posiadające atesty i certyfikaty, również produkowane w Polsce. Wypełnienia poliestrowe cechują się właściwościami antyalergicznymi, co jest szczególnie wskazane dla niemowląt i osób ze skłonnościami do alergii. Są puszyste i sprężyste, dzięki czemu produkty z nich uszyte nie deformują się i nie tracą formy, można prać je w pralce i wirować.

 

Jeśli macie pytania odnośnie naszej działalności i produktów, które tworzymy piszcie śmiało, na wszystkie chętnie odpowiemy. Jednocześnie zapraszamy Was do śledzenia Tiny Star na Instagramie lub Facebooku – gdzie często pokazujemy zaplecze naszej pracowni i sam proces tworzenia. Zachęcamy również do obejrzenia krótkiego wideo:

 

Dodaj Komentarze (1)

31 października 2020

Brawo!

Kategorie blog
w górę
Sklep jest widoczny tryb
Zobacz pełną wersję witryny
Sklep internetowy Shoper Premium