SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 512-501-664           KONTAKT@TINYSTAR.PL

 

Wersje językowe

O NAS

Dziecko dla rodzica jest całym światem! Oczkiem w głowie, promykiem słońca, najjaśniejszą gwiazdką, której chcemy zapewnić to co najlepsze. Z tą myślą powstało Tiny Star. Chcemy dostarczać bezpieczne, wysokiej jakości produkty dla najmłodszych.

Funkcjonalne artykuły niemowlęce

Tworzymy rzeczy ładne, stylowe, a przy tym praktyczne i potrzebne, ułatwiające codzienną opiekę nad niemowlęciem. Razem z nami stworzycie przytulne, bezpieczne miejsce na odpoczynek dla Waszych maluszków. Subtelne barwy sprzyjają wyciszeniu i spokojnemu snu dziecka. Ponadczasowe pastele i szarości z powodzeniem wkomponują się w każde wnętrze. Tiny Star jest odpowiedzią na potrzebę rodziców, którzy cenią sobie jakość i estetykę w produktach dla swojego dziecka.

 

 

 

Uszyte w Polsce

Jesteśmy niewielką, rodzinną manufakturą. Naszym pierwszym produktem była pościel niemowlęca, którą własnoręcznie uszyła moja mama dla moich synów. Była cudna! Od niej narodził się pomysł na wspólny biznes i to jest sednem sukcesu Tiny Star – projektujemy i szyjemy jak dla własnych dzieci. Odszywamy prototypy, użytkujemy, sprawdzamy i ewentualnie poprawiamy. Wszystko po to, aby finalny produkt był funkcjonalny, porządnie uszyty i zapewniał komfort dziecku. Szyjemy na profesjonalnych, przemysłowych maszynach. Wszystkie nasze produkty powstają w Polsce. Mamy własną pracownię w małej, podwarszawskiej miejscowości, ale współpracujemy też z zaprzyjaźnionymi, lokalnymi szwalniami.

Bezpieczne i naturalne materiały

Wybieramy bezpieczne i certyfikowane materiały, które są najlepsze i najzdrowsze dla wrażliwej skóry niemowląt i małych dzieci. Tkaniny z naszymi autorskimi wzorami są produkowane w Polsce, według naszych wytycznych i wymagań. Stosujemy wypełnienia I gatunku, antyalergiczne i oddychające.

Wyprawka dla niemowlaka

Znajdziecie u nas wszystko, co powinno znaleźć się w wyprawce niemowlęcej m.in. wygodne poduszki do karmienia, niezastąpione rożki niemowlęce, miękkie kocyki bambusowe, czapeczki z supełkiem, ręczniki z kapturkiem, delikatne pieluszki bambusowe, ciepłe śpiworki do spania piękną pościel dla nieco większych już dzieci, wielozadaniowe otulacze do fotelików oraz wiele innych akcesoriów do pokoju dziecięcego.  Stale pracujemy na poszerzaniem asortymentu. To wszystko dla naszych  i Waszych pociech, by umilić im odpoczynek, sen oraz zabawę.

 Zapraszamy do naszego świata! :)

 

Tiny Star ikonki

w górę
Sklep jest widoczny tryb
Zobacz pełną wersję witryny
Sklep internetowy Shoper Premium