SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 512-501-664           KONTAKT@TINYSTAR.PL

 

Wersje językowe

Przydatne akcesoria do rozszerzania diety, czyli śliniaki dla dzieci

Śliniaki dla niemowląt znacznie ułatwiają życie! Wie o tym każda mama i każdy tata, szczególnie podczas rozszerzania diety. Akcesoria potrzebne podczas tego ważnego etapu, często ratują codzienną sytuację obiadową, jak i każdy inny posiłek. Szczególnie warty uwagi jest przeuroczy śliniak dla dziewczynki, który posiada ozdobną falbankę, zapewniając bezstresowy, swobodny posiłek, ale także elegancki wygląd. Śliniak z falbankami idealnie sprawdzi się na różnego rodzaju uroczystościach jak: chrzciny, wesela, czy komunie. Twoje dziecko będzie mogło samo spożywać posiłki i dodatkowo elegancko prezentować się na zdjęciach.

 

Śliniak z kieszonką Frill Wildrose

Śliniak z kieszonką Frill Wildrose

Producent: TINY STAR
Cena: 79,00 zł
szt.
Sprawdź więcej
Śliniak z kieszonką Midnight

Śliniak z kieszonką Midnight

Producent: TINY STAR
Cena: 69,00 zł
szt.
Sprawdź więcej

Niezwykle praktyczny śliniak z kieszonką

Są takie gadżety dla niemowlaków, które po pierwszym użyciu stają się niezwykłymi „przyjaciółmi” rodziców. Z pewnością należy do nich zaliczyć śliniaki dla niemowląt, które chronią ubrania malucha i mogą stanowić świetny impuls do zabawy. Jedzenie spada, ale nie na podłogę?! Jak to możliwe? Otóż ląduje w magicznej kieszonce, która sprytnie wyłapuje wszystko to, co nie zdąży wylądować w buźce dziecka. Jest no niezwykle praktyczny gadżet, który powinien mieć swoje miejsce honorowe w każdej kuchni, czy jadalni.

Śliniaki dla niemowląt – na co zwrócić uwagę podczas zakupów

Śliniak dziecięcy ma bezpośredni kontakt ze skórą dziecka i znajduje się blisko buźki, dlatego najważniejsze, by był wykonany z przyjaznego, bezpiecznego materiału. Ponadto, by gadżet ten nie zsuwał się i nie przeszkadzał w poznawaniu nowych smaków i konsystencji potraw, musi być solidnie przyczepiony, co zapewniają praktyczne i łatwe w obsłudze zapięcia na rzep. Duży komfort zapewnia także wodoodporny śliniak, gdyż jak wiadomo nauka picia z kubeczka, podczas pierwszych prób samodzielnego jedzenia, bywa równie zaskakująca. Wygląd śliniaka dziecięcego to ważna kwestia, ale zapewnienie maluchowi totalnej swobody i frajdy podczas spożywania posiłków to bezcenne doświadczenie.

Tiny Star ikonki

w górę
Sklep jest widoczny tryb
Zobacz pełną wersję witryny
Sklep internetowy Shoper Premium