SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 512-501-664           KONTAKT@TINYSTAR.PL

 

Wersje językowe

Pieluszki niemowlęce to najpopularniejszy element wyprawki dla noworodka. Mamy używają ich na wiele, nieskończonych sposobów. Między innymi jako podkład pod główkę do łóżeczka lub rożka niemowlęcego, do wytarcia buzi dziecka, jako prześcieradło do gondoli lub letnie, lekkie, przykrycie do wózka. Pieluszki muślinowe przydatne są niemalże w każdej sytuacji: podczas karmienia, przewijania, do spania, na spacerze, wizyty u lekarza.

Pieluszka muślinowa i bambusowa

Dostępne są u nas w dwóch opcjach. Pieluszki bambusowe - uszyte z 100% wiskozy bambusowej z nadrukiem, pakowane pojedynczo oraz ekologiczne pieluszki muślinowe - wykonane z 100% bawełny organicznej, są jednobarwne i sprzedajemy je w 3-pakach w różnych kombinacjach kolorystycznych. Wszystkie dopasowane są do naszych kolekcji i pięknie uzupełniają zestaw dla maluszka.

Stanowią podstawowy element wyprawki każdego malucha z uwagi na swoją uniwersalność - mogą być używane jako przykrycie w trakcie spania, zapewniające komfortowe otulenie, do wycierania ubrudzonej buzi po karmieniu czy jako prześcieradło do łóżeczka. Mamy są bardzo kreatywne pod względem wymyślania sposobów, które pozwolą im wykorzystać stosowane od dawna pieluszki muślinowe. Okazuje się, że właściwie w każdej chwili dobrze mieć je pod ręką.

Bambusowe oraz muślinowe

W naszym sklepie internetowym znajdziecie dwie propozycje pieluszek. Pierwsze z nich wykonane są z wiskozy bambusowej, całkowicie bezpiecznej i przyjaznej dla delikatnej skóry dziecka z uwagi na swoją wyjątkową miękkość. Szczególnie polecane są one dla noworodków z problemami skórnymi oraz alergiami. Drugą wersję stanowią w pełni produkty muślinowe, które tworzone są w 100% z ekologicznej bawełny organicznej certyfikowanej.

W domu, na spacerze, w trakcie wizyty – proponowany przez nas element wyprawki warto zawsze mieć przy sobie. Przekonaj się sama, jak bardzo jest on użyteczny!

Tiny Star ikonki

w górę
Sklep jest widoczny tryb
Zobacz pełną wersję witryny
Sklep internetowy Shoper Premium