SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 512-501-664           KONTAKT@TINYSTAR.PL

 

Wersje językowe

Urządzasz pokój dla maluszka lub szukasz pomysłu by coś odmienić? Proponujemy naklejki ścienne dla dzieci! Szybko i efektownie udekorujesz nimi pokoik dla dziecka. Naklejki na ścianę to genialna dekoracja każdej przestrzeni dziecięcej! W prosty sposób możemy ozdobić  ścianę przy łóżeczku czy komodzie. Nasze naklejki można przyklejać także na meble. Łatwe i nieinwazyjne naklejenie sprawia, że jest to ulubiona ozdoba na ścianę do pokoju malucha!

Naklejki Gwiazdki Złote

Naklejki Gwiazdki Złote

Producent: TINY STAR
Cena: 69,00 zł
szt.
Sprawdź więcej

Który maluch nie chciałby mieć srebrnych lub złotych gwiazdek w swojej prywatnej przestrzeni? Proponowane przez nas naklejki na ścianę można wykorzystać zarówno jako pojedynczą dekorację, która świetnie się sprawdzi nad łóżkiem, jak i jako główny motyw dziecięcego wnętrza, do którego dopasowuje się inne elementy. Co więcej, możesz przy ich pomocy ozdobić znajdujące się w pomieszczeniu meble – wszystko w zgodnie z indywidualnymi preferencjami.

Naklejki do pokoju dziecięcego Tiny Star – dla wyjątkowych wrażeń wizualnych

Dopasuj w odpowiedni sposób nasze ozdoby do innych elementów znajdujących się w pokoju Twojego malca, a osiągniesz naprawdę niespotykany efekt wizualny! Twój syn lub córka będą zachwyceni zaaranżowaną przestrzenią i na pewno będą się nią chwalić przed wszystkimi kolegami, powodując u Ciebie radość z wrażeń, które zapewniłaś. Pamiętaj, że oferowane przez nas produkty na ścianę wykonane są z folii posiadającej certyfikat BASF, dzięki czemu są w pełni bezpieczne dla zdrowia Twojego malca. Tego właśnie oczekujesz od wyrobów tworzonych z myślą o najmłodszych członkach rodziny, prawda?

Tiny Star ikonki

w górę
Sklep jest widoczny tryb
Zobacz pełną wersję witryny
Sklep internetowy Shoper Premium