SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 512-501-664           KONTAKT@TINYSTAR.PL

 

Wersje językowe

RABAT WYPRAWKOWY

Z doświadczenia wiemy, że przyjście na świat nowego członka rodziny to niekończące się wydatki. Począwszy od ciąży, urządzenia przestrzeni w domu, wyboru wózka i fotelika samochodowego, poprzez zakup ubranek i wszelkich potrzebnych akcesoriów dla niemowlęcia, aż do samego porodu. Ciąża i kompletowanie wyprawki dla noworodka to niewątpliwie wyzwanie finansowe.

Wyprawka dla noworodka z Tiny Star

Projekt Wyprawka powstał z myślą o rodzicach, którzy planują duże zakupy dla swojego dziecka w naszym sklepie. Obejmuje on kilka, niezależnych od siebie punktów, które pozwalają zaoszczędzić znaczną sumę pieniędzy lub ułatwić sfinansowanie zamówienia. W ramach Projektu Wyprawka wprowadziliśmy m.in. trzy poziomy rabatów w naszym sklepie oraz możliwość zakupu na raty.

Sprawdź co przygotowałyśmy:

1/ RABAT -10% dla zakupów powyżej 600zł, należy wpisać kod: WYPRAWKA10

2/ RABAT -12% dla zakupów powyżej 800zł, należy wpisać kod: WYPRAWKA12

3/ RABAT -15% dla zakupów powyżej 1000zł, należy wpisać kod: WYPRAWKA15

4/ ZAKUPY NA RATY - nowa forma płatności, którą można wybrać podczas składania zamówienia. Zakupy na raty są dostępne dla zamówień powyżej 300zł. Obsługiwane przez mBank.

5/ DARMOWA DOSTAWA - dla zakupów powyżej 399zł, na terenie Polski, kurier DPD, nalicza się automatycznie.

Uwaga: W przypadku częściowego zwrotu zamówienia i niespełnienia wartości zakupów do uzyskania danego rabatu - pierwotny rabat jest cofany lub redukowany.

 wyprawka niemowlaka

Lista zakupów dla noworodka

Jakiś czas temu stworzyłyśmy poradnik, w którym zebrałyśmy i podsumowałyśmy wszystkie potrzebne rzeczy dla niemowlaka: akcesoria, ubranka, tekstylia, przybory higieniczne, kosmetyki. Przygotowałyśmy kompletną listę w wersji pdf, gotową do pobrania i wydrukowania. Jako doświadczone mamy doskonale wiemy, że decyzje zakupowe w wyjątkowym okresie jakim jest ciąża, są niełatwe. Same kiedyś przeczesywałyśmy internet w poszukiwaniu informacji co kupić dla naszych dzieci, dlatego mamy nadzieję, że ten wpis będzie dla Was pomocny. Wpis dostępny tu: wyprawka noworodka lista

 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami - pomożemy!

Napisz maila na adres kontakt@tinystar.pl lub zadzwoń 512-501-664. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz.9-15.

 

Życzymy udanych zakupów!

TINY STAR*

zestaw dla noworodka

 

Tiny Star ikonki

w górę
Sklep jest widoczny tryb
Zobacz pełną wersję witryny
Sklep internetowy Shoper Premium