Kategorie na Blogu
Poznaj wszystkie możliwości kokonu niemowlęcego Tiny Star 1
Poznaj wszystkie możliwości kokonu niemowlęcego Tiny Star
 
 
NAJWAŻNIEJSZE FUNKCJE KOKONU NIEMOWLĘCEGO
 
Lubimy praktyczne rzeczy. Takie, które będą miały więcej niż jedno zastosowanie, ułatwią nam codzienne funkcjonowanie oraz długo posłużą. Kokon niemowlęcy Tiny Star taki właśnie jest - praktyczny i multifunkcyjny.  Poznaj wszystkie możliwości, jakie oferuje Tobie i Twojemu dziecku.
 
 
 
 
ZABEZPIECZENIE
Pobierz obrazki
Kokon zabezpiecza niemowlę podczas wspólnego spania z rodzicami. Dziecko śpi w wygrodzonej, bezpiecznej przestrzeni i jest chronione przed zgnieceniem, sturlaniem, uderzeniem o twardy zagłówek, zaginięciem pod kołdrą. Dzięki temu rodzice śpią spokojniej i są bardziej wypoczęci.
 
OTULACZ
Pobierz obrazki
Zapewnia bezpieczne i komfortowe warunki dla snu niemowlęcia. Brzegi kokonu ograniczają przestrzeń tworząc przytulne miejsce sprzyjające wyciszeniu. Otulone dziecko czuje się bezpiecznie, łatwiej jest mu zasnąć. Ważną zaletą kokonu jest możliwość swobodnego układania nóżek.
 
 
 
 
 
PRZENOŚNY LEŻACZEK
Pobierz obrazki
Wygodny leżaczek, który łatwo przetransportować do drugiego pokoju. Maluszek może być zawsze pod Twoim okiem - w salonie, na kanapie, dywanie, a nawet w łazience. Kokon zmieści się w kołysce, gondoli wózka (nie wszystkich, należy porównać wymiary), łóżeczku turystycznym.
 
ŁÓŻECZKO TURYSTYCZNE
Pobierz obrazki
Praktyczne rozwiązanie podczas wyjazdów i nocowania poza domem. Niemowlę śpiąc w swoim kokonie zawsze czuje się jak u siebie. Łatwiej jest mu się wyciszyć, nawet w obcym miejscu. Przydatny również podczas krótszych wizyt, maluszek ma zapewnione bezpieczne miejsce do leżakowania i odpoczynku.
 
 
 
 
SAMODZIELNE SPANIE
Pobierz obrazki
Kokon to pierwszy krok do samodzielnego spania w swoim łóżeczku. Jego brzegi otulają maluszka i zapewniają mu poczucie bezpieczeństwa. Dzięki temu dziecko nie odczuwa (lub w znacznie mniejszym stopniu) nagłej zmiany miejsca i szybciej akceptuje nowe łóżeczko.
 
POZYCJONER
Pobierz obrazki
Ulewanie jest naturalną fizjologią u niemowląt od narodzin do ok. 6. miesiąca. W przypadku nadmiernego ulewania bądź refluxu zalecane jest układanie dziecka w bezpiecznej pozycji "na boku". Brzegi kokonu znacznie ułatwiają ułożenie niemowlęcia w ten sposób.
 
 
 
 
 
Pobierz obrazki
Kokon niemowlęcy
Blue Stars
199 zł
 
Pobierz obrazki
Kokon niemowlęcy
Stars & Grey Line
199 zł
 
Pobierz obrazki
Kokon niemowlęcy
Cottonwaffel Plumes
229 zł
 
 
 
 
 
Więcej wzorów i kolorów znajdziesz w zakładce "Kokony niemowlęce". Jeśli nie ma opcji, która odpowiada Twoim potrzebom - napisz do nas!
Uszyjemy kokon na zamówienie :)
 
 
 
 
 
Odwiedź nasze profile, poznaj opinie innych mam
i pozwól się zainspirować!
 
  
 
     

 

Komentarze do wpisu (1)

12 lutego 2018

Miałam Wasz kokon, służył nam do prawie 8. miesiąca! Synek szybko nauczył się przesypiać całe noce, nawet sam zasypiał (w kokonie i obowiązkowo karuzelka). Byłam zadowolona, Polecam :)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl