SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 512-501-664           KONTAKT@TINYSTAR.PL

 

Wersje językowe

JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

 

Jesteśmy rodzicami, tak jak Wy. Bezpieczeństwo dzieci stawiamy na pierwszym miejscu. Chcemy by zdrowo rosły i prawidłowo się rozwijały - z dala od chemii, toksyn i wszelkich szkodliwych czynników. Dlatego bardzo uważnie dobieramy materiały oraz przykładamy ogromną uwagę do detali - na każdym etapie produkcji.

 

Wszystkie materiały, które stosujemy w naszych produktach  posiadają certyfikat Oeko-Tex Standard 100 w klasie I. Jest on wiodącym w świecie znakiem bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych i materiały, którym go przyznano, są wolne od substancji szkodliwych i mogą być używane już od 1. dnia życia dziecka. Tkaniny bawełniane oraz bambusowe z naszymi autorskimi nadrukami produkowane są na zamówienie zgodnie z naszymi wytycznymi - dzięki temu mamy pewność, że są najlepszej jakości.

Stosujemy wypełnienia tylko I gatunku, posiadające atesty i certyfikaty, produkowane w Polsce. Wypełnienia poliestrowe cechują się właściwościami antyalergicznymi, co jest szczególnie wskazane dla niemowląt i osób ze skłonnościami do alergii. Są puszyste i sprężyste, dzięki czemu produkty z nich uszyte nie deformują się i nie tracą formy, można prać je w pralce i wirować.

Najlepszy gatunkowo na rynku, oryginalny polar minky, od producenta z USA - Shannon Fabrics. Jest niezwykle miękki i bardzo przyjemny w dotyku, został przebadany przez amerykańskie laboratoria, nie zawiera szkodliwych substancji, jest przyjazny dla skóry i jak najbardziej bezpieczny dla dzieci.

 

 

Tiny Star ikonki

w górę
Sklep jest widoczny tryb
Zobacz pełną wersję witryny
Sklep internetowy Shoper Premium