SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 512-501-664           KONTAKT@TINYSTAR.PL

 

Wersje językowe

Mufka do wózka to doskonałe rozwiązanie, aby ręce rodzica wychodzącego na zimowy spacer z maluszkiem, nie zmarzły. Dzięki nim każdy spacer może być przyjemny i bezpieczny.  Mufki z naszej oferty są produktami bardzo ciepłymi oraz wodoodpornymi. Mają ciekawą kolorystykę, korespondującą z innymi dostępnymi w naszej ofercie produktami, np. śpiworami do wózka czy kocykami, dzięki czemu możliwe jest stworzenie pięknego kompletu akcesoriów.

Mufka do wózka

Każda oferowana przez nas mufka do wózka jest starannie wykonana i wykończona. Do ich produkcji wykorzystujemy wyłącznie wysokiej jakości bawełnę, która podszyta jest materiałem wodoodpornym. Dzięki temu rodzicom wychodzącym na spacer ze swoim maluszkiem, nie straszny jest śnieg ani deszcz! Wewnątrz użyliśmy polaru, który gwarantuje przyjemne odczucia. Do wypełnienia zdecydowaliśmy się użyć włókniny antyalergicznej, znacznie zwiększając zalety tego produktu.

W naszej ofercie znajdują się również doskonale przygotowane śpiworki do wózka. Proponujemy bogaty wybór, zarówno kolorystyczny jak i wielkościowy, dzięki czemu z łatwością można dopasować ten produkt do wieku oraz płci dziecka. Śpiwory są wodoodporne, co znacznie zwiększa ich funkcjonalność i zapewnia bezpieczeństwo naszemu bobasowi. Zimowe spacery z takim wyposażeniem będą bezpieczne i przyjemne ? zarówno dla maluszka jak i dla jego rodzica, a wózek będzie wyglądał stylowo! Zapraszamy do skorzystania z naszej ofert! 

Tiny Star ikonki

w górę
Sklep jest widoczny tryb
Zobacz pełną wersję witryny
Sklep internetowy Shoper.pl